Prawa autorskie

Prawa autorskie (Copyright)

Większość informacji zawartych na stronie www.stragiler.com jest dostępna dla odwiedzających bez konieczności rejestracji. Część materiałów i informacji jest udostępniona tylko zarejestrowanym użytkownikom. Materiały i treści są udostępnione  na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe License.

Co to znaczy:

Każdy zarejestrowany użytkownik licencji może korzystać bezpłatnie z zablonów (canvas) podczas pracy własnej oraz wspierać innych w zrozumieniu ich zastosowania. Dotyczy to również osób, które korzystają z narzędzi w swoich firmach lub pracują w charakterze konsultantów, trenerów, coachów etc. Wymogiem korzystania z metody jest jej pełna identyfikacja, wraz z podaniem źródła licencji i autorstwa, jak ponizej:

Tomasz Krzemiński © 2018 | www.stragiler.com | powered by Xellect

Źródło i autorstwo musi być podane (czytelne i widoczne). Dotyczy to ilustracji, tekstów, artykułów, prezentacji itp. oraz wszelkich materiałów przygotowanych na podstawie informacji źródłowych

 Licencja CC-BY-SA

Narzędzia z serwisu www.stragiler.com  możesz wykorzystywać do pracy własnej lub wsparcia innych osób, firm lub organizacji. Jeśli chcesz włączyć narzędzie do komercyjnego programu rozwojowego o charakterze doradczo-wdrożeniowym, prosimy o kontakt z autorem: Tomasz Krzemiński tel. 601-445-299, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaadaptowanie metody do wykorzystania (stworzenia, sprzedawania) w postaci narzędzia informatycznego wymaga uzyskania zgody autora.

Licencja Creative Commons

Stragiler by Tomasz Krzemiński is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe License.
W oparciu o utwór dostępny pod adresem www.stragiler.com 
Permissions beyond the scope of this license may be available at www.stragiler.com 

Drukuj E-mail